Obsah

 

Rozvrh hodin - Ing. Hana Dariusová - školní rok 2017-18

Výuka žáků HD začíná již v týdnu od 4. 9. 2017.

Na první hodinu prosím přineste vyplněnou a podepsanou přihlášku s aktuálními údaji. Přihláška je ke stažení na webu školy.

 

Úterý – sál č. 20 (2. patro vlevo)

Art 3 – 17:45-19:15

Art 1  – 19:15-20:00

 

Čtvrtek - sál č. 1 (1. patro vlevo)

Art 9 – 16:15-17:45

Art 3 – 17:45-19:15

Art 1 – 19:15-20:00

 

TS Art rozdělení žáků do skupin pro rok 2017-18

Art 1- vyučující Kateřina Strach Tichá

  1. Hájková Tereza
  2. Jelínková Anna
  3. Koryčánková Kateřina
  4. Mičánková Anna
  5. Milinková Sára
  6. Píšová Sabina
  7. Plašilová Karolína
  8. Syrová Adéla
  9. Špačková Petra
  10. Tomášková Pavlína
  11. Zdeňková Magdaléna

 

Art 2 - vyučující Kateřina Strach Tichá

  1. Bochníčková Nela
  2. Bromová Lucie
  3. Hájková Veronika
  4. Jarkovská Vendula
  5. Kvačková Karolína
  6. Mojžíšová Magdaléna
  7. Moravcová Natálie (tř. M. Urb.)

 

Art 3

  1. Bochníček Kryštof
  2. Dalešická Tereza
  3. Charvát Tomáš
  4. Jakešová Eliška
  5. Marousková Viktorie
  6. Němcová Barbora
  7. Štěpničková Eliška
  8. Tůmová Agáta
  9. Vitáková Karolína
  10. Vitáková Sofie Hana

 

Art 4 - vyučující Petra Smutná

  1. Bartuňková Daniela
  2. Klekrová Jana
  3. Kordíková Alena
  4. Novosádová Natálie
  5. Pánková Barbora
  6. Pelešková Gabriela
  7. Rokosová Aneta
  8. Strnadová Justýna
  9. Špoková Lada
  10. Vránová Jitka
  11. Zavadilová Tereza
  12. Zelenková Anna

 

Art 5 - vyučující Kateřina Strach Tichá

  1. Baráková Ester
  2. Havránková Petra
  3. Hnědá Eliška
  4. Holá Viktorie
  5. Jelínková Tereza
  6. Kavánková Lucie
  7. Kordíková Tereza
  8. Kyselá Nikola
  9. Pelešková Elena
  10. Plekker Sára
  11. Štefánková Ivana
  12. Žužičová Bára

 

Art 6 - vyučující Kateřina Strach Tichá

  1. Čermáková Sofie
  2. Dlouhá Magdaléna
  3. Dušková Emílie
  4. Housková Anežka
  5. Konvičková Barbora
  6. Kopecká Anna Marie
  7. Kratochvílová Hana
  8. Krincvajová Olga
  9. Málková Kateřina
  10. Svobodová Laura
  11. Tuzarová Eva

 

Art 7 - vyučující Kateřina Strach Tichá

  1. Baráková Kristýna
  2. Haklová Jana
  3. Havránek Jakub
  4. Mrázková Monika
  5. Neuman Matyáš
  6. Nováková Eliška bruneta
  7. Nováková Eliška blond
  8. Nývltová Karin
  9. Plekker Miranda

 

Art 8 - vyučující Kateřina Strach Tichá

  1. Bereczová Anna
  2. Farkačová Eliška
  3. Havlíková Viktorie
  4. Horáková Vanesa
  5. Jurčíková Daniela
  6. Kyselá Nela
  7. Málková Barbora
  8. Polmová Nora
  9. Tuzarová Ema
  10. Šibravová Anna

 

Art 9

  1. Bromová Eliška
  2. Müllerová Kristýna
  3. Rokosová Nela
  4. Svobodová Sofie
  5. Topolová Eliška
  6. Vanišová Barbora
  7. Vavřinová Ema
  8. Vilímková Karolína